درباره شرکت ما

توضیحاتی کوتاه درباره شرکت اونترنت

شرکت مشاوره اونترنت در سال ۱۳۹۴ تاسیس شد و با هدف کمک رسانی به رشد کسب و کارهای کشورمان مخصوصا کسب و کار های نوظهور و استارت آپی از روی علاقه شخصی به این حوضه ورود کرد.

ایده تاسیس

خوب پس این جوریه ؟!

با این سوال بود که ایده خدمات مشاوره به ذهنم رسید کسب و کار به صورت رمز گونه ای بود و هیچ کدام از شرکت هایی که با آنها همکاری داشتیم اطلاعات دقیق یا قابل استفاده ای به من نمیدادند ! علت این بود که خودشان هم تجربه خاصی در زمینه کسب و کارهای دیجیتال نداشتند و با آزمون و خطا جلو می رفتند. فقط با آزمون و خطای شخصی و تجربه های بازار توانستم به یکسری اطلاعات مفید برسم و حالا اینجا هستم تا همراه تیم هوشمند اٌنترنت همه آنهارو به شما انتقال بدهیم.

 1. Jan, 1970
  نقشه شروع شرکت

  همه چیز از یک ایده شروع شد، ایده ها در نا خود آگاه ذهن ما شکل میگیرند و همیشه جاهایی به ذهن ما میاییند که اکثرا مشغول کار متفاوتی هستیم پس سریع باید کاغذ و قلم ورداشت و یاداشتشون کرد.

 2. Jan, 1970
  آبیاری و پرورش ایده ها

  خُب حالا یک دفتر بزرگ پر از ایده داشتم که همه اندازه یک تیتر بود مثلا : فست فود رباتیک، یا وب سایت عمده فروشی.

  خب اینجوری که نمی شه ! باید ایده هارو آبیاری میکردم

  یعنی اینکه کاملشون میکردم و مزایا، معایب یا پیش نیاز هاشو 

  مینوشتم.

 3. Jan, 1970
  بیزینس پلان

  ایده خالی که فقط یک رویاست !!

  باید ایده ام رو به بیزینس پلان درست حسابی تبدیل میکردم که اول از همه خودمو راضی کنه و نقشه راه من باشه تا بدونم کجا هستم ، کجا میخواهم بروم و چطور باید بروم.

 4. Jan, 1970
  اجراء و سود آوری

  و حالا زمان آن بود که بعد از امکان سنجی های استراتژیک و تدوین ساختار های این سازمان مجازی آژانس تبلیغاتی و مشاوره اُنترنت رو به سود دهی برسونیم.

  و برای رسیدن به سود آوری پایدار تلاشمون رو روی تفاوت و کیفیت بالا گذاشتیم.


ما برای موفقیت شما تلاش می کنیم

تسهیل گر یا مشاور شخص سومی است که با دارا بودن دانش لازم کسب و کار و تبلیغات شرکت شمارا بررسی میکند و از زاویه دور به تمامی نقات قوت یا ضعف تسلط پیدا میکند تا سازنده ترین راهکار را در اختیار شما بگذارد.
افزایش بازدید

ما برای دیده شدن شما تلاش می کنیم

مهم ترین قسمت کسب و کار های دیجیتالی و آنلاین دیده شدن آنهاست اینکه چقدر ترافیک دارند و حالا با ابزارها و استراتژی های خاص این ترافیک ها را به مشتریان همیشگی و وفادار تبدیل کنند، در عصر دیجیتال تبلیغات هزینه نیست سرمایه گزاری است. کسب و کار های تکنولوژی محور روز به روز تغییر میکنند و ما تمامی این تغییرات را در بخش آموزش های اونترنت به شما آموزش خواهیم داد

مهم ترین عنصر ارزیابی موفقیت پایداری آن است

موفقیت هر کسب و کاری را از زمان پایداری آن میتوان تشخیص داد، کسب و کاری بسازید که بعد از شما هم همچنان سود آور باشد.

تیمی از بهترین متخصصان

تیم رهبری ما با افراد خلاق سراسر دنیا همکاری دارد تا همواره در دنیای پر تلاطم تکنولوژی پیشرو باشد.
علی اقتداری
علی اقتداری

کپی رایتر و عکاس صنعتی

الیکا کرمی
الیکا کرمی

مدیر شبکه های اجتماعی

محمد رضا هجران فر
محمد رضا هجران فر

مدیر تیم تکنیکال و برنامه نویسی

امید اکرمی
امید اکرمی

تحلیل گر کسب و کار

پشتیبانی مسئولیت پذیر
واحد پشتیبانی ما با درک بالایی از نیاز ها ، نگرانی ها و زمان محدود مشتریان، تمامی تلاش خود را مینماید تا بهترین خدمات را جهت رضایت مشتریان فراهم نماید.

تیم بین المللی
تیم اٌنترنت متشکل از افراد چند ملیتی با تخصص های خاص است که به شما امکان استفاده از تمامی سرویس های به روز دنیا را میدهد.

سریع ترین پاسخگویی
با توجه به دنیای رقابتی امروز اُنترنت با ساختار سازمانی الماسی سریع ترین پاسخگویی را به شما و نیاز های شما عزیزان خواهد داشت.

ماموریت ما

ما فقط یک شرکت نیستیم ما یک خانواده هستیم در جامعه ای پویا، متشکل از افراد خلاق و آزادی که علاقه مند به ارزش آفرینی هستند. جامعه ای مجازی ایجاد کرده ایم که سلسله مراتب کسل کننده و سنتی دست و پا گیر تیم خلاق و مسئولیت پذیر ما نباشد، بر آن شدیم تا سود آوری خود را در گرو، مشتریانی بگذاریم که برای رشد، تعالی و دیده شدن کسب و کار خود اٌنترنت را انتخاب خواهند نمود . صاحبان کسب و کارهای فن آوری محور و دیجیتالی فارسی زبان تمامی نیازهای دیجیتالی خود از ابزار تا دانش دیجیتال را اینجا در اونترنت خواهند یافت.

نظرات مشتریان

Read All Testimonials

ما بستر سازمانی مناسبی داشتیم و کارخانه ما همانند ساعت مشغول به تولید بود هدف من این بود که بستر فروش اینترنتی ما مستقیم با مشریان خونگی ارتباط پیدا کند، پاسخگویی و تجربه خوب دوستان ما در انترنت با بالاترین کیفیت این استراتژی را اجرا نمود و هم اکنون انبارهای ما دیگه انباشته از محصول نیست، با تشکر از شما.
علی
علی
کارآفرین

شرکت ما نیاز داشت تا وارد بازار دیجیتالی بشود اما استخدام نیروی ثابت برای ما ریسکی و هزینه بر بود تا زمانی که تصمیم گرفتیم فعالیت های بازاریابی خودمون را کاملا برون سپاری کنیم و اُنترنت با حوصله و جلسات حضوری توانست واحد بازاریابی آنلاین آژانس هواپیمایی ما باشه.
نازنین سلطانی
نازنین سلطانی
Sales Manager

من مدرس دوره های بازاریابی هستم و از اینکه توانستم ترافیک هدفمندی داشته باشم و شبکه دانش پذیرای خودم رو افزایش بدهم خیلی خوشحالم و مهم ترین چیزی که اُنترنت داشت زبان مشترک افراد تیم بود و میتوانستم خواسته های خودم رو راحت بیان کنم.
باقری
باقری
Lead Manager

من مشتری های زیادی داشتم و مشتریانم آماده بودند برای اینکه تبلیغاتشون رو بکنم هزینه بپزدازند ، اما من هیچ استراتژی خاصی نداشتم و برام خیلی مهم بود که مشتریام از تبلیغاتشون نتیجه بگیرند و من بتوانم همیشه با اونها کار بکنم.
اُنترنت با تدوین و مشاوره عالی در باره برندینگ خود من و استراتژی تبلیغاتم تونست کلی کمک کنه.
با تشکر از شما
شیما
شیما
بلاگر

هر کسب و کاری در گرو مشتریان آن است

تمام توانمان را برای دیده شدن و موفقیت مشتریانمان خواهیم گذاشت تا بتوانیم به صورت برد برد در طی مدت طولانی با مشتریان خود همکاری داشته باشیم

جنتلمن کلاب ایران
فروشگاه شبکه اجتماعی اینستاگرام

پوشاک ورزشی بارثاوا
تولید کننده حرفه ای پوشاک ورزشی