خدمات ما

مشاوره بازاریابی و برندینگ دیجیتال

Slide

مشاوره دیجیتال مارکتینگ، از اجرا تا عملیات

مهم ترین راز کسب و کار این است که تجربه دیگران رو تجربه نکنید، ما تجربه خودمات در زمینه دیجیتال مارکتینگ، کسب و کار آنلاین، استراتژی کسب و کار و برندینگ در اختیارتان می گذاریم تا جلوی ضرر های آتی مخصوصا از سودجویی را بگیرید.

مشاوران حرفه ای

با توجه به نوع درخواستتون، و مبحث مورد نظر مشاوره شما با برترین کارشناسان ما و یا حتی موسس مجموعه با بالاترین تجربیات و سطح علمی در زمینه مورد نظر مشورت خواهید کرد.

تجربه های موفق

تجربه دیگران رو تجربه نکنید زمان رو سرمایه گذاری کنید، و با استفاده از تجربیات شکست و موفقیت کارشناسان حرفه ای می توانید سرعت رشد و پیشرفتتون رو افزایش بدید.

اعتماد مشتریان

تجربیاتی که طی این سالها در صنایع مختلف و استارت آپ ها به دست آوردیم رو تمام و کمال در اختیار شما خواهیم گذاشت و همکاری های بلند مدت در گرو موفقیت شما است.

رویکرد داده محور

شروع و زمان مشاوره با ارائه آمار و اطلاعات واقع گرایانه عملیاتی تر و حرفه ای تر خواهد بود. در طول این مسیر به جای شهود و حدث و گمان با تکیه بر داده و اطلاعات روند تصمیم گیری های شمارو تسهیل خواهیم کرد.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی ( استارت آپ )

کدام مدل کسب و کار برای من مناسب است؟ با چه منابعی می توان کار اینترنتی راه انداخت، از کجا شروع کنیم؟ چگونه به درآمد برسیم؟ تجربیات خودمات از فروش اینستاگرامی تا وب سایت های چند میلیارد تومانی.

طراحی سایت

آیا در این مرحله به وب سایت نیاز دارید؟ چجور وب سایتی نیاز دارید؟ چقدر سرمایه گذاری نیاز هستش، چه طراحی و چه رابط کاربی به نسبت کسب و کار نیاز دارید؟

بازاریابی شبکه های اجتماعی

همینجا توقف کنید !!!!

اگر شما هم قدرت شبکه های اجتماعی رو درک کردید قبل از هر عملیاتی با ما مشورت کنید ! بازاری که به شدت در آن کلاه برداری و دروغ زیاده و، وعده های دروغین پولهای زیادی از افرادی حتی مشهور رو به سمت سودجویان کشانده است.

ما با تجربه بین المللی از کمپین های خارج و داخل ایران و نوع عملکردمون به شما مشاوره می دهیم.

تبلیغات گوگل

کدام مدل تبلیغات گوگل، کجا، با چه مقدار بودجه و با چه بازدهی برای کسب و کار شما مناسب است؟ چگونه با نرخ بازگشت ثابت همیشه در صدر گوگل باشید؟

هویت کسب و کار و برندینگ

چگونه یک هویت حرفه ای برای برند خودم خلق کنم؟ چگونه یک برند رو از صفر به سطح مطرح و یا حتی بین المللی برسونم؟

از کجا شروع کنم؟ چقدر هزینه کنم؟ اگر این سوالات رو توی ذهنتون دارید یا حتی به دنبال باز طراحی برند خودتان هستید ما اینجا با تجربه ساخت بیش از پنج برند دیجیتال سود آور از صفر، در کنارتان هستیم.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا رو از کجا شروع کنیم؟ چه هزینه ای برای شروع بازاریابی محتوا نیازه؟ برنامه و استراتژی محتوا چه باید باشد؟ درسته که تولید محتوا بهترین و حرفه ای ترین حالت تبلیغات گرانشی است، اما خطای در آن ممکنه سازمان یا فرد رو به کلی دلسرد و گاها با ضرر و زیان های جبران ناپذیری مواجه بکند، ما تجربه پنج ساله خودمون در این زمینه و در کلاس جهانی به شما ارائه خواهیم کرد.

بهینه سازی موتورهای جستجو (seo)

سئو یکی از مواردی است که موفقیت یک کسب و کار اینترنتی یا ارزشگذاری یک استارت آپ به شدت به آن وابسته است، سئو نقاط مبهم و تیره تار زیادی دارد که ما با شفافیت کامل و با دانش به روز پرده از این رموز بر می داریم.

کمپین های بازاریابی

کمپین بازاریابی دیجیتال رو از کجا و چطور شروع کنیم، بهترین کانال ها، بهترین مدل های محتوایی، مفهوم کمپین، پیغام کمپین و ...

به چه مشاوره نیاز دارید؟

ارائه موثرترین و کاربردی ترین راهکارهای بازاریابی برندینگ

اگر صاحب یک کسب و کار سنتی هستید

ضرر را متوقف کنید، هر روزی که در دنیای دیجیتال حضور ندارید فرصت های فروش از دست می روند.

اگرایده یک استارت آپ را دارید

رشد اتفاقی نیست همین حالا برای مشاوره اقدام کنید

اگر صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید

در رابطه با فرصت های توسعه از ما مشاوره بگیرید

مشاوره آنلاین

مهم نیست کجای دنیا هستید، چه فارسی زبان و چه انگلیسی زبان ها به صورت آنلاین در هر کجای کره آبی می توانند از خدمات مشاوره حرفه ما استفاده کنند.
.

شروع مشاوره از 150 هزار تومان

مشاوره حضوری

در بازه زمانی شیوع ویروس کرونا اولیت با مشاوره های آنلاین می باشد اما اگر نیاز به مشاوره فورس ماژور دارید یا با محدودیت های آنلاین روبرو هستید ما در کنارتان هستیم.

شروع مشاوره از 300 هزار تومان

رزرو وقت مشاوره

جهت رزرو یک ساعت زمان مشاوره، بازه زمانی مورد نظر خود را انتخاب نموده و در مراحل بعدی مشخصات خود را به درستی وارد نمایید.

Loading...

سوالات متداول

طراحی وب سایت خود رو باید قبل یا بعد از استراتژی بازاریابی دیجیتال انجام دهیم؟

آیا من نیاز به ایمیل مارکتینگ دارم، اگر دارم آیا این کار مقرون به صرفه است؟

آیا از تبلیغات در گوگل یا تبلیغ در سایت های پربازدید استفاده کنم یا خیر؟

چرا باید یک وبلاگ خوب برای کسب و کارم داشته باشم؟