راه های بازاریابی B2B لینکدین...

آنجا که تراکنش‌ها اتفاق می افتد، لینکدین بهترین ابزار بازاریابی B2B

خدمات محتوا و بازاریابی و تبلیغات در لینکدین

زمین بازی به بزرگی ۴۵۰ میلیون نفر متخصص در سراسر جهان، تصمیم گیران و خریداران آینده محصول یا خدمات شما اینجاست.

ترکیب دانش و تکنولوژی تولید منجر به رشد میگردد

اگر به دنبال رشد در لینکدین هستید یا می خواهید به کشور های مختلف خدمات و محصولات خودتان رو صادر کنید، قطعا به یک تیم متخصص با تسلط به چندین زبان نیاز دارید که بازار B2B را به خوبی بشناسد و با ابزارهای لینکدین کاملا آشنا باشد، امکان تبلیغات بین المللی برای بعضی از خدمات و محصولات در دسترس است و آژانس دیجیتال مارکتینگ اونترنت بهترین راهکارها را در لینکدین به واسطه صنعت و کسب و کار شما پیشنهاد خواهد می دهد.

طراحی استراتژی فعالیت و بازاریابی در لینکدین

تولید محتوایی پاسخگو به نیاز مشتریان احتمالی

طراحی قیف بازاریابی برای کمپین های PAID ADS بین المللی با بالاترین نرخ تبدیل

خدمات تخصصی لینکدین اونترنت

تیم چند زبانه

فرصت درآمد ارزی مناسب افراد هوشمند است، تیم اونترنت با متخصص هایی در شعب مختلفش خدماتی به زبانهای عربی، انگلیسی، آلمانی و ترکی استانبولی ارائه می نماید.

جذب مشتری با معجزه محتوا

جلب اعتماد و نشان دادن میزان متخصص بودن یک شرکت نقش اصلی در خرید یا استفاده از خدمات B2B ایفا می کند، هم اکنون لینکدین با بزرگ ترین جامعه متخصصان جهانی بزرگترین فرصت برای فعالان اقتصادی حوزه بنگاه به بنگاه است.

کمپین تبلیغاتی لینکدین

لینکدین در میان شبکه های اجتماعی دقیق ترین و هدفمند ترین ابزارهای هدف قراردادن کاربران رو در اختیار ما می گذارد، با داشتن استراتژی درست به بهترین شکل می توانیم بازاری جدید ایجاد و مشتریان جدیدی بیابیم.

بازاریابی چند کاناله و Re-marketing

مخاطبان شمارو با پلتفرم های مختلف هدف میگیریم و یک Userjourney مناسب ایجاد میکنیم تا شما نهایت بازگشت سرمایه و ROI رو نسبت به هدف بازاریابیتون بدست آورید.

آموزش سازمانی جهت استفاده از ابزارهای بازاریابی شخص به شخص - P2P

آموزش سازمانها یا شرکت ها که تیم های فروش مستقر جهت صادرات یا واردات راه اندازی نموده اند، استفاده از این ابزارها سرعت رشد آنها را چندین برابر مینماید.

صدای برند

پیام برند، یا شرکت شما در شبکه ای که مخاطبان شما حرفه ای ها و شرکت هایی هستند که ممکن است مشتری فعلی یا آتی شما باشند چگونه خواهد بود؟ چگونه با مخاطبان خود ارتباط برقرار میکنید یا پیام برند را به آنها می رسانید؟

پروژه ها

کارشناسان

+

رضایت

جوایز

سوالات متداول خدمات لینکدین - FAQ

بله، باید تغییراتی در صفحات و وب سایت شما ایجاد گردد، سپس این امکان فراهم خواهد شد. البته برای لوکیشن هایی به جز ایران.

با تخصیص ادمین و محتوای تخصصی یا کمک گرفتن از افراد اینفلوئنسر در لینکدین از صفر تا هزاران نفر میتوانیم صفحه شمارو رشد بدهیم. نمونه های موفق آژانس دیجیتال مارکتینگ اونترنت در این زمینه گویای همه چیز است.

بله، جهت یافتن کار یا استخدام نیرو به واسطه هدف شما به هر زبانی که بخواهید از زبانهایی که اونترنت خدمات میدهد میتوانید درخواست خدمات خود را ثبت بفرمایید.

هر محصول یا خدماتی که داشته باشید، به هر کدام از زبانها که نیاز داشته باشید محتوای تخصصی تولید میگردد، تقویم محتوا همیشه قبل از تولید به دست شما خواهد رسید، بیش از ۲۵ تولید کننده محتوا در تخصص های مختلف امکان تولید محتوای خاص را دارا هستیم.

بله، اما باید تغییراتی در صفحات و وب سایت شما ایجاد نماییم. با مشاوران ما همین امروز مشاوره کنید.

این مورد به متغییر های مختلفی وابسته است، از جمله: صنعت شما، بازار هدف، افراد هدف، نوع تبلیغات، پیشنهاد ما شروع از ۶۰۰ دلار است.

خدمات ثابت شامل: تولید محتوا، ادمینی صفحه، بهینه سازی صفحه از ۸ میلیون تومان برای زبان فارسی شروع خواهد شد.

مانیتور کردن رقبای شما و فعالیتشان، بارگذاری محتوا، پاسخ دهی به کامنت ها، فعالیت به صورت ارگانیک، افزایش دستی فالوور.

با متخصصان ما تماس بگیرید، اطلاعات رو در اختیار ما بگذارید و پس از تحلیل و تخصیص بودجه فعالیت شما کمتر از ۲۴ ساعت شروع خواهد شد.

فرم ارتباط

نام و نام خانوادگی(ضروری)

سرویس دهی آنلاین

از زمان شروع تا گزارشات همواره در کنار شما خواهیم بود تا تجربه خارق العاده ای ازبرون سپاری داشته باشید، تجربه ای که با تیم داخلی هم نخواهید داشت.

تیم با تجربه مدیریت کمپین های بین المللی

تیم ما با شعبات مختلف، مشتری های از سراسر دنیا با نیاز های مختلف داشته و بازارهای با رقابت هایی فراتر از تصور رو تجربه کرده است تیم چهارزبانه ما به شما کمک میکند در شدید ترین رقابت ها پیروز میدان باشید.

تحلیل کسب و کار شما در مقایسه با رقبا

برای موفقیت نیاز به مزیت یک رقابتی معنادار است، با تحلیل محصول و بازار شما مزیتی میسازیم که برند شمارو متفاوت نشان دهد و در رقابت دیده شوید.

نظر مشتریان

تماس باما

فرم تماس را تکمیل کنید