خدمات تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین و به دنبال آن افزایش فروش و ارتباط بیشتر با مخاطبان به یکی از اهداف اصلی برندها تبدیل شده است. در دوره‌ای که افراد زمان زیادی از روز را به تعامل شبکه‌های اجتماعی و به طور کلی در اینترنت سپری می‌کنند، می‌توانید با استفاده از این خدمات به معرفی برند خود پرداخته و مخاطبان را تشویق به خرید محصولاتتان کنید.

یکی از مهم‌ترین مزایای تبلیغات آنلاین قابل‌اندازه‌گیری بودن آن است. زمانی که از تبلیغات آنلاین استفاده می‌کنید، ابزارهای مختلفی را در اختیار دارید که تمامی جزئیات از دفعات مشاهده تبلیغ تا تعداد خرید مخاطبان را به شما نشان می‌دهند

نمونه کارها

همین الان شروع کنید

نام(ضروری)

چرا باید از تبلیغات آنلاین استفاده کنیم؟

تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات ریتارگتینگ

تبلیغات شبکه های اجتماعی

تبلیغات رپورتاژآگهی

تبلیغات بنری

گام‌هایی اجرایی برای تبلیغات دیجیتال

جلسه با کارفرما و تعیین اهداف

تخصیص بودجه و شاخص‌های ارزیابی عملکرد

زمانبندی و فاز اجرایی

ارائه گزارش عملکرد

نمونه کارهای تبلیغات دیجیتال

با ورود تبلیغات به دنیای دیجیتال، بسیاری از شرکت‌های کوچک شروع به گسترش کسب‌و‌کار خود کردند و  برندهای بزرگ دنیا نیز قوی‌تر به کار خود ادامه دادند. ما در آژانس بازاریابی اونترنت با استفاده از تبلیغات در حوزه دیجیتال و همچنین ارائه خدمات بهینه به مخاطبان، همراه شما هستیم.

نمونه کارها

چرا اونترنت؟

ما یک تیم خلاق و چابک هستیم که سعی داریم با تکیه بر بیش از 10 سال تجربه و با شناخت ترندهای تبلیغاتی به روز  دنیا و تطابق آن با فضای کسب‌و‌کارها مسیری جدید در فضای تبلیغات آنلاین، ایجاد کنیم.

دانلود کاتالوگ خدمات

سوالات متداول

 

گوگل دو نوع تبلیغ در اختیار کاربران قرار می دهد.
تبلیغات در جستجو (Search Ads) که در خود جستجوهای گوگل به صورت متنی نمایش داده می‌شود.
و تبلیغات نمایشی (Display Ads) که در وب‌سایت‌های مختلف طرف قرارداد با گوگل نمایش داده می‌شود و می‌تواند حاوی محتوای چند رسانه‌ای هم باشد.

در صورتی که دامنه شما متعلق به ایران است، برای تبلیغ دادن در گوگل می‌بایست یک دامنه غیر از ir. ثبت کنید و سایت خود را بر روی این دامنه نیز بالا بیاورید.
این دامنه به هیچ وجه نباید کاربر را به دامنه ir. شما منتقل کند و می‌بایست یک سایت مستقل بر روی آن وجود داشته باشد.

توجه داشته باشید که در صورت ریدایرکت کردن دامنه، ممکن است سایت شما توسط گوگل تعلیق شود و مجبور باشید تا چند هفته برای باز شدن آن تلاش کنید.

ضعف در محتوا: بهره‌مندی از محتوای خاص و منحصر به فرد در تبلیغات دیجیتال به نوعی شاه کلید دریافت نتیجه است.
مشخص نبودن هدف :تبلیغی که شما در فضای مجازی و یا دیگر پلتفرم‌ها انجام می‌دهید، باید مطابق با هدف و از همه مهمتر جامعه هدف شما باشد. برای نمونه اگر هدف شما از تبلیغ فروش باشد، انجام این کار در شبکه‌های اجتماعی نمی‌تواند خیلی به شما کمک کند. 

با ما مشورت کنید

تبلیغی که شما در فضای مجازی و یا دیگر پلتفرم‌ها انجام می‌دهید، باید مطابق با هدف و از همه مهمتر جامعه هدف شما باشد. برای گرفتن بیشترین تاثیر تبلیغات آنلاین برای کسب‌و‌کارتان با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان

مشتریان ما