خدمات سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو سایت یا بهینه سازی موتور جستجو شامل اقداماتی می‌شوند که به بهبود جایگاه و رتبه نمایش وبسایت شما در صفحه نتایج موتور جستجو می‌انجامند. در واقع پس از مرحله طراحی سایت برای هرچه بیشتر دیده شدن باید سراغ بهینه‌سازی موتور جستجو بروید.

هدف از انجام سئو برای وب سایت، بهبود رتبه و در نتیجه نمایش سایت به کاربر در صورت جستجوی عبارت مورد نظر شما است. اگر به دنبال رشد جدی در کسب‌و‌کار خود هستید ، سئو یا بهینه سازی سایت بهترین استراتژی برای کسب‌و‌کار شماست.

نمونه کارها

همین الان شروع کنید

نام(ضروری)

چرا به خدمات سئو نیاز دارید؟

افزایش برندینگ

پیشی گرفتن از رقبا و بالا بردن مزایای رقابتی

افزایش ترافیک طبیعی سایت

قرار گرفتن در نتایج اول گوگل

دسترسی به مشتریان واقعی

افزایش نرخ
بازگشت سرمایه

ترافیک دائمی و افزایش بازدید سایت

خدمات سئو اونترنت

بررسی وضعیت فعلی سئو سایت

خدمات سئو سایت معمولاً با بررسی وضعیت فعلی سئو سایت آغاز می‌شود. در این مرحله ایرادات کلی سایت از جمله سرعت لود پایین، عدم استفاده مناسب از تگ‌ها و مواردی از این دست مشخص می‌شود. انجام تمام مراحل سئو سایت، کاملا به اجرای دقیق بررسی و نتیجه نهایی از تحلیل وضعیت وب سایت بستگی دارد.

خدمات تکنیکال سئو

در مرحله بعد ایرادات مربوط به جنبه‌های تکنیکال سئو مثل بهینه‌سازی کدها و تگ‌های Html، بهبود سرعت بارگزاری سایت با استفاده از روش‌های فشرده‌‌سازی و همچنین تنظیم Sitemap، فایل Robots.txt و ريدایرکت‌ها برطرف می‌شوند. همچنین موارد مربوط به بهینه‌سازی نسخه موبایل سایت نیز در همین مرحله مورد بررسی قرار می‌گیرند. رفع مشکلات کراول سایت و همچنین خطاهای رایج وردپرس نیز شامل سئو تکنیکال می‌شود.

تحقیق کلمات کلیدی و تولید محتوا

مرحله تولید محتوا با شناسایی و تحلیل کلمات کلیدی ارزشمند آغاز می‌شود. پس از آن باید برنامه زمانی مناسب برای تهیه محتوا تهیه شود که در آن زمان‌بندی بارگزاری محتوا و انواع آن مشخص می‌شود. پس از تهیه برنامه محتوایی باید به طور مستمر و مداوم به تولید محتوای مناسب و سازگار با اصول و استانداردهای سئو و انتخاب عنوان و تگ‌های مناسب برای محتوا پرداخته شود.

 تدوین استراتژی سئو

وجود یک استراتژی سئو که هم سو با تمامی خواسته‌ها و نیازمندی‌های آن کسب‌و‌کار باشد، نقش مهمی در پیشرفت آن پروژه دارد. با تجربه و دانشی که تیم سئوی اونترنت در انجام پروژه سئو دارد، می‌توانید با خیال راحت این امر مهم را به ما بسپارید.

در ابتدا وضعیت سایت و رقبا از نظر استراتژی ایجاد لینک بررسی و ارزیابی می‌شود. سپس استراتژی لینک سازی در شبکه‌ های اجتماعی و تولید محتوا در این شبکه‌ها تدوین می‌شود. در ادامه استراتژی استفاده از رپورتاژ آگهی در وبسایت‌های پربازدید و معتبر ارائه می‌شود. در نهایت نیز با استفاده از وبمستر تولز لینک‌های دارای جریمه حذف می‌شوند تا تأثیر منفی بر سئو سایت نداشته باشند.

آنالیز و تحلیل رقبا

تحلیل رقبا در کل فرآیند سئو به صورت پیوسته انجام می‌شود. پیشرفت‌های کوچک، ارزشمند هستند و با بررسی و نظارت مداوم  نتایج کارهای انجام شده و رقبا، سعی می‌کنیم استراتژی سئو را بهبود ببخشیم.

ارائه گزارش ماهانه افزایش بازدید

ما با مانیتورینگ 24 ساعته وبسایت و کلمات کلیدی هدف ، شما را در جریان ریز جزئیات فرآیند پیشرفت پروژه و تحولات بازار، قرار خواهیم داد.

 

نمونه کارهای سئو سایت

هیچ چیز جای تجربه را نمی‌گیرد. با سئوی اصولی، به مرور زمان موتورهای جستجو اعتبار بیشتری برای شما قائل می‌شوند و ورودی سایت شما به صورت کاملاً طبیعی و پایدار افزایش پیدا خواهد کرد.

نمونه کارها

چرا اونترنت؟

ما یک تیم خلاق و چابک هستیم که سعی داریم با تکیه بر بیش از 10 سال تجربه و با شناخت ترندهای تبلیغاتی به روز  دنیا و تطابق آن با فضای کسب‌و‌کارها مسیری جدید در فضای تبلیغات آنلاین، ایجاد کنیم.

دانلود کاتالوگ خدمات

سوالات متداول

 

بیشتر افراد در ابتدا برای پیدا کردن اطلاعات، محصولات، پاسخ ها یا جزئیات مربوط به کسب و کارهای محلی به سراغ موتورهای جستجو می روند. علاوه بر جستجوی اکثر کاربران در اینترنت، مسئله دیگری که طراحی سایت و سئو را برای کسب و کار به ارمغان می‌آورد، اعتبار و همچنین گسترش فضای کسب و کار است.

بهینه‌سازی کدها و تگ‌های Html، بهبود سرعت بارگزاری سایت با استفاده از روش‌های فشرده‌‌سازی و همچنین تنظیم Sitemap، فایل Robots.txt و ريدایرکت‌ها بخشی از خدمات سئو تکنیکال است.

چک کردن آدرس صفحات وب سایت، سرعت بارگذاری، بهینه‌سازی تصاویر و دیگر موارد تاثیرگذار در رتبه بندی وب سایت که در زمان طراحی سایت باید در نظر گرفته شود.

با ما مشورت کنید

تبلیغی که شما در فضای مجازی و یا دیگر پلتفرم‌ها انجام می‌دهید، باید مطابق با هدف و از همه مهمتر جامعه هدف شما باشد. برای گرفتن بیشترین تاثیر تبلیغات آنلاین برای کسب‌و‌کارتان با ما در ارتباط باشید.

 

مشاوره رایگان

مشتریان ما