خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه‌ های اجتماعی در روزگاری که اکثر افراد یک جامعه به این پلتفرم‌ها به عنوان منبعی برای سرگرمی و آگاهی نگاه می‌کنند، امری ضروری است. امروزه کاملا بدیهی‌ست که هر کسب و کاری برای کسب موفقیت باید در مدیریت شبکه‌ های اجتماعی در روزگاری که اکثر افراد یک جامعه به این پلتفرم‌ها به عنوان منبعی برای سرگرمی و آگاهی نگاه می‌کنند، امری ضروری است.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یکی دیگر از چندین ابزار دیجیتال مارکتینگ است که می‌توان از پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی برای تبلیغ محصولات استفاده کرد.

نمونه کارها

همین الان شروع کنید

نام(ضروری)

چرا به شبکه های اجتماعی نیاز دارید؟

مراحل مدیریت شبکه های اجتماعی

 

شناسایی مخاطبان

تعیین استراتژی

تولید محتوا

انتشار محتوا در پلتفرم اجتماعی

پاسخ‌دهی به مخاطبان

گزارش‌گیری و بازبینی روند پیج

خدمات شبکه‌های اجتماعی اونترنت

مدیریت پیج اینستاگرام

اینستاگرام در حال حاضر بین مردم بسیار محبوب است. اگر مدیریت پیج اینستاگرام به درستی انجام شود تاثیرات فوق‌العاده‌ای بر روی کسب‌و‌کار شما می‌گذارد. ‌

مدیریت پیج لینکدین

لینکدین بزرگترین شبکه اجتماعی کسب‌و‌کار در مقیاس جهانی است. اگر تولید محتوا هدفمند و متناسب باشد، به راحتی می‌توانید مشتریان بسیاری را توسط این شبکه جذب کنید. در واقع مشتریان هدفمندی که به برند شما وفادار خواهند ماند. “مدیریت شبکه‌های اجتماعی” در لینکدین را دست کم نگیرید!.

مدیریت و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی

  هدف اصلی کمپین دیجیتال مارکتینگ ماندگار کردن یک برند، محصول، خدمت و … در ذهن مخاطبان است. در کمپین تبلیغاتی دیجیتال فعالیت‌ها در بستر پلتفرم‌های دیجیتال همچون شبکه‌های اجتماعی و سایت انجام می‌شود.  

تولید محتوای اختصاص

تولید محتوا بر اساس پرسونای مخاطب و همچنین هدف یکی از مهمترین مراحل در مدیریت شبکه‌های اجتماعی است. تولید محتوا به چند شکل مختلف برای شبکه‌های اجتماعی مختلف انجام می‌شود.‌ از محتوای متنی و گرافیکی گرفته تا محتوای ویدئویی.

نمونه کارهای شبکه‌های اجتماعی

پتانسیل رشد کسب‌و‌کار‌ها در شبکه‌های اجتماعی بسیار بالا است و کسب‌و‌کارهای بزرگ و کوچک می‌توانند از رسانه‌های‌ اجتماعی برای هدایت موفقیت‌آمیز خود و افزایش بازدید یا فروش استفاده کنند.‌

دیدن نمونه کارها

چرا اونترنت؟

ما یک تیم خلاق و چابک هستیم که سعی داریم با تکیه بر بیش از 10 سال تجربه و با شناخت ترندهای تبلیغاتی به روز  دنیا و تطابق آن با فضای کسب‌و‌کارها مسیری جدید در فضای تبلیغات آنلاین، ایجاد کنیم.

دانلود کاتالوگ خدمات

سوالات متداول

 

برای اطلاع از پکیج‌ها با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از بررسی پیچ و نوع کسب‌و‌کار شما برنامه‌های اجرایی برای رشد و توسعه پیچ شما را اعلام خواهند کرد.

زمانی که مخاطب خود را به درستی شناسایی کنید با دادن اطلاعات درست در قالب ( تولید محتوا ) که شامل عکس، گرافیک، متن نوشته ( کپی رایتینگ حرفه ای ) می توانید مشتریان خود را وفادار سازید و مشتریان جدید جذب کنید.

امروزه تاثیر لینکدین بر توسعه کسب و کار بر هیچ کس پوشیده نیست. چرا که اگر شما بتوانید در این شبکه اجتماعی به خوبی فعالیت داشته باشید از نظر شغلی و کاری رشد چشمگیری خواهید کرد و می توانید فضاهای جدیدی را از نظر شغلی تجربه کنید. برای حضور موفق در لینکدین با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با ما مشورت کنید

ما یک تیم خلاق و چابک هستیم که سعی داریم با تکیه بر بیش از 10 سال تجربه و با شناخت ترندهای تبلیغاتی به روز  دنیا و تطابق آن با فضای کسب‌و‌کارها مسیری جدید در فضای تبلیغات آنلاین، ایجاد کنیم.

مشاوره رایگان

مشتریان ما