ماموریت اونترنت

ما فقط یک شرکت نیستیم ما یک خانواده هستیم در جامعه ای پویا، متشکل از افراد خلاق و آزادی که علاقه مند به ارزش آفرینی هستند. جامعه ای مجازی ایجاد کرده ایم که سلسله مراتب کسل کننده و سنتی دست و پا گیر تیم خلاق و مسئولیت پذیر ما نباشد، بر آن شدیم تا سود آوری خود را در گرو، مشتریانی بگذاریم که برای رشد، تعالی و دیده شدن کسب و کار خود اونترنت را انتخاب خواهند نمود . صاحبان کسب و کارهای فن آوری محور و دیجیتالی فارسی زبان تمامی نیازهای دیجیتالی خود از ابزار تا دانش دیجیتال را اینجا در اونترنت خواهند یافت.

TEAMMA

امید اکرمی

strategiest & founder

کافیه با هم یک قهوه بخوریم تا در طول اتمام این فنجان تعداد زیادی ایده کسب و کار با هم رد بدل کنیم، تحصیلاتم رو بعد از برنامه نویسی به سمت علاقه شخصیم بردم MBA و هم اکنون هم در حوزه مورد علاقه ام فعالم. خلق یا کمک به پیشرفت کسب و کارها
team ma

بهارعبدالله زاده

front-end developer

اولین نقطه تماس مهم ترین لحظه است.

یا تو ذهن همه میمونه یا در کسری از ثانیه فراموش میشه.

صفحات وب سایتتون و ظاهرش رو من براتون طراحی میکنم تا مستقیم به مغز و قلب مخاطبانتون نفوذ کنید.

کار من طراحیUI وب سایت ها است.
team ma

علیرضا محمدی

(Content marketing manager(video

محتوا همه چیز هست!

شما با محتوای خوب و با کیفیت دیده می شوید، طرفدار پیدا می کنید و با تمایزی که ایجاد کردید کسب و کار خود را به اوج خودش می رسانید.

بین انواع محتواها، محتوای ویدئویی مثل تیزرهای تبلیغاتی، ویدئوهای آموزشی، موشن گرافیک و استاپ موشن را جدی تر بگیریم، چون امروز ویدئو مارکتینگ حرف اول را در فضای مجازی می زند.

تخصص و علاقه من تولید محتوا، بخصوص از جنس ویدئوست!
team ma

سینا مظفری

social media manager

دانشگاه مکانیک میخونم ولی به دلیل علاقه ای که به فضای دیجیتال مارکتینگ دارم وارد این حوزه شدم و در‌حال حاضر در بخش سوشیال مدیا اونترنت مشغولم و همین باعث شده تا نتونم حتی یه لحظه از لپ تاپ و گوشیم دور بشم و دائما در حال پیدا کردن ایده های جدید برای محتوای شبکه های اجتماعی هستم.
team ma

آتنا صابری

Graphic Designer

آتنا هستم. زبان دوم من زبان تصویره! من میتونم با عکسها و طرح هام با شما صحبت کنم یا صحبت های شمارو به گوش دیگران برسونم. میتونم بگم فوتوشاپ دست راستم ایلستریتور دست چپم و چشمام هم دوربینم هستن من با اینا زندگی میکنم
team ma

فراز

Web Developer

از گرافیک شروع کردم و به خاطر علاقه ام به دنیای کد و کدنویسی، سراغ فیلد شغلی رفتم که هم گرافیک داشته باشه و هم برنامه نویسی.

الان ۶ ساله برنامه نویسی می کنم.

همراه تیم اونترنت هستم به عنوان برنامه نویس Front-End
team ma

سمیه ناصری

Seo & search engine

Doesnt kind female grass it and greater it saying so fifth blessed let dry tree fill theyre living. Male abundantly subdue abundantly that, man fill form called.

آیلا احمدی

content managment

team ma

فهیمه موسوی

illustrator & Idea maker

ذهن من يك ذهن كاملا تصويريه، هميشه برام تجسم چيزهايي كه ميخونم يا ميشنوم و انتقال اون ها روي كاغذ خيلي دلنشينه.براي همين كارم رو از نقاشي به سمت تصويرگري تغيير دادم، تا بتونم به آدم هاي ديگه هم كمك كنم تا لذتِ ديدنِ شنيده ها رو تجربه كنند.

تیمی از بهترین متخصصان

 

تیم رهبری ما با افراد خلاق سراسر دنیا همکاری دارد تا همواره در دنیای پر تلاطم تکنولوژی پیشرو باشد.

مشاوره رایگان بازاریابی دیجیتال